Jdi na obsah Jdi na menu

Jak terapie Probíhá?

12. 10. 2017

Terapie je velice příjemná, jistě to pro vás bude krásný zážitek.

Nejprve si s klientem pohovoříme o tom, proč ke mně přichází. Na základě rozhovoru poté vybereme esence určené přímo pro klienta. Tyto esence svou vůní a působením jemné energie přispívají k prohloubení účinků terapie.

kranio.jpgKlient je oblečený, leží na zádech. Nejprve se naladím na klienta, na jeho kraniosakrální rytmus. Poté pomocí jemných doteků, velmi jemných palpací a manipulací působím na jednotlivé části těla – nohy, pánev, břicho, hrudník, hlavu. Doteky jsou lehké, nebolestivé, nejedná se o masáž. Při jemných dotecích se tělo začíná uvolňovat, dochází ke zklidnění a mozek se přepne do tzv. hladiny Alfa nebo Théta, klient může i usnout. Klient může zažívat různé pocity, velmi často jsou to pocity úlevy, pohody a blaha. Při terapii s klientem nehovořím, protože by si tak nemohl naplno prožít hluboké uvolnění. Terapie trvá cca 60-90 minut, je velmi příjemná také díky hudbě a vůni, kterou při terapii používám. Po skončení leží klient pár minut na lůžku, má dostatečný prostor k tomu, aby se probudil.

Při opakovaných terapiích postupně uvolňujeme napětí v těle klienta, pracujeme tak s psychickými i fyzickými obtížemi, bolestmi, akutními i chronickými onemocněními. Společně s klientem se snažíme navodit stav psychické i fyzické pohody..